Spolupráce na analýze dat firmy zaujala

24. 5. 2018

Úterní workshop na téma "Analýzy reálných dat" přilákal 25 účastníků z aplikační sféry. Odborníci z Ústavu matematiky a statistiky Přírodovědecké fakulty na akci prezentovali možnosti spolupráce, kterou MU v této oblasti nabízí. "Účastníci byli jak z komerčních firem, tak z úřadů a jiných brněnských škol či výzkumných ústavů. Aktuálně řešíme návazná jednání se dvěma komerčními firmami z oblasti biomedicíny a biotechnologií. Workshop rozhodně zaujal, řada účastníků je přihlášena i na další akci 12. června, která na úterní workshop volně naváže," upřesnila Helena Nejezchlebová z PřF, která akci ve spolupráci s CTT pořádala.

foto_matematické analýzy_květen

Logolink _OPVVV