CS | EN
11. ledna 2018

CzechDemo vyveze startupy do Japonska a USA

CzechInvest vyhlásil výzvu pro podávání přihlášek do projektu CzechDemo, v rámci které mohou české startupy vyjet na březnovou konferenci Slush v Tokiu a květnovou konferenci TechDay v New Yorku. Program je určen pro české inovativní firmy se stářím do 5 let a zájmem růst na zahraniční trhy. Podmínkou je sídlo v ČR a alespoň jedna provozovna mimo region hlavního města Prahy.

Czech Demo 2018

Agentura pomůže firmám z 50 procent uhradit cestovné, ze 75 procent vstupenky a náklady spojené s pronájmem prostor na akci. Zdarma jim přeloží propagační materiály a poskytne až 10 hodin individuálního mentoringu, který je zdokonalí v prezentačních a obchodních dovednostech či marketingu.

"Nad rámec této podpory se účastníci budou moci setkávat se zástupci japonské i americké startupové scény a navazovat zajímavé kontakty na četných akcích, které pro ně chystáme jako doprovodný program. Se vstupem na amerických trh pomáháme startupům již od roku 2010. Tokio je pro nás novinkou, ale věříme, že díky místním partnerům zajistíme zajímavou příležitost," říká ředitelka Odboru startupů agentury CzechInvest Markéta Havlová.

Zájemci mohou své přihlášky posílat od 15. do 24. ledna 2018.

Kompletní informace o projektu CzechDemo i podmínky účasti naleznete zde.