CS | EN
9. května 2018

Plazmonické techniky i testování v Antarktidě. Univerzita zve firmy ke kulatému stolu

Masarykova univerzita zve firmy a další aplikační partnery na dva kulaté stoly, jejichž cílem je představit možnosti spolupráce s našimi vědci.

První kulatý stůl se zaměří na techniky řízené přípravy a charakterizace plazmonických nanostruktur. Účastníci se seznámí s možnostmi ladění nanosond na bázi vzácných kovů pro plazmonově posílenou Ramanovu spektroskopii. Akce se koná 29. května od 10:00 v zasedací místnosti děkanátu Přírodovědecké fakulty na adrese Kotlářská 2, Brno. Na vaše dotazy bude odpovídat dr. Dušan Hemzal a jeho kolegové.

Další akce, tentokrát na téma testování v Antarktidě, proběhne 7. června od 10:00 opět v zasedací místnosti děkanátu PřF. Masarykova univerzita prostřednictvím manažera vědecké stanice v Antarktidě dr. Pavla Kaplera představí jedinečnou možnost otestovat výrobky či technologie v náročných polárních podmínkách ledového kontinentu. Výsledky testování mohou přispět k vylepšení produktů, optimalizaci jejich dalšího vývoje či získání náskoku před konkurencí. Výrobkům, které v testování obstály, může univerzita udělit ochrannou známku "Testováno v Antarktidě".

Obě akce jsou zdarma, prosíme o předchozí registraci na helanej@sci.muni.cz.

Kulaty Stul _plazmonika Kulaty Stul _antarktida 2018