O nás

Na univerzitě vznikají tisíce skvělých nápadů. Našim posláním je pomáhat jim překročit hranice univerzity a přenášet vědění a technologie do praxe. Zodpovědnost ve vztahu ke vnějšímu světu je jednou ze základních hodnot Masarykovy univerzity. Chceme aktivně měnit svět, ve kterém žijeme. Pojďte to dělat s námi.

200+

společností a externích subjektů spolupracujících prostřednictvím CTT

180+

patentovaných technologií, zapsaných užitných vzorů a platných ochranných známek

1700+

spoluprací na přípravě různých českých i zahraničních smluv

spin-off firem MU

Centrum pro transfer technologií Masarykovy univerzity bylo založeno v roce 2005 s jednoznačným posláním: podporovat uplatnění výsledků vědy a výzkumu v praxi, budovat mosty mezi akademickou a soukromou sférou, nastavovat podmínky pro transfer technologií a znalostí, chránit a spravovat duševní vlastnictví MU a poskytovat vědcům i firmám profesionální podporu a servis ve všech souvisejících oblastech.