TransferaInfo: nenechte si ujít na podzim

transfera.cz  |  NL akce 2023
23. 8. 2023, 11:53

Zdravíme všechny členy a příznivce spolku Transfera.cz,

přinášíme mimořádné vydání newsletteru s tipy na zajímavé akce podzimu 2023, které byste neměli minout. S dalším řádným vydáním newsletteru TransferaInfo se přihlásíme v září. Přejeme všem ještě příjemně strávený letní čas a dostatek odpočinku.

Nepřehlédněte

Mezinárodní konference Prague.bio představila hlavní hosty

V září se do Prahy sjedou ti nejlepší z oboru biotechnologií. Spolek Transfera.cz je partnerem konference, která 26. září 2023 nabídne ojedinělé setkání zástupců vědy a byznysu. Mezinárodní konference Prague.bio se zúčastní zástupci fondů, kteří celkově spravují víc než 5 miliard korun určených na investice do nadějných vědeckých projektů. Se svými přednáškami vystoupí i esa oboru, jako například Jan Berka z Roche Diagnostics Solutions a Marek Šťastný z Bristol-Myers Squibb. K příležitosti konference bude zároveň slavnostně otevřen připravovaný BioTech klastr.
Registrace je otevřená už jen do 15. září 2023.

Registrace a info

10. národní konferenci transferu

Zveme vás na jubilejní 10. národní konferenci transferu pořádanou pod záštitou spolku Transfera.cz. Putovní konferenci letos pořádá Univerzita Palackého v Olomouci a uskuteční se ve čtvrtek 19. 10. 2023. Nosným tématem jsou pro letošní rok zkušenosti a příklady dobré transferové praxe z evropských univerzit sdružených v konsorciu Aurora. Program bude postupně dopňován. Součástí programu je i společenský večer, který se pro vás letos chystá v prostorách muzea Veteran Arena Olomouc.
Registrujte se do 15. září 2023.

Bližší informace Registrovat se

Transfera Technology Day 2023: spuštěna výzva na přihlašování soutěžních projektů

Národní akce Transfera Technology Day již počtvrté propojí českou vědu s byznysovou komunitou. Tentokrát se potkáme 21. listopadu na jižní Moravě. Soutěžní TT Day 2023 se uskuteční v úterý 21. listopadu a už nyní je možné do databáze Transfera.cz přihlašovat soutěžní projekty. Na soutěžní TT Day naváže neformální networking a posezení nad svatomartinskou husou. Registrovat na akci se můžete zde.

Nadále jednáme s dalšími partnery, kteří by rádi podpořili tuto tradiční akci ke zhodnocení komerčního potenciálu technologií – ať už formou finanční, či nefinanční podpory (např. svým odborným hodnocením). Pokud byste rádi jakkoli přispěli k organizace akce nebo jejímu obsahu, neváhejte konktaktovat kancelář.

Přihlásit projekt Registrovat se

Aktualizace technologií na TT Day 2023

V termínu 19. 6.–10. 9. běží výzva ke sběru technologií na 4. ročník TT Day. Aktualizaci technologií v databázi spolku provádějte na adrese portfolio.transfera.cz

Termíny do vašich kalendářů

st 13. 9. 2023

Zasedání členů spolku Transfera.cz | on-line

út 26. 9. 2023

Konference Prague.bio | Praha 

Mezinárodní konference Prague.bio je určena akademikům, investorům a zástupcům průmyslu, kteří se věnují vývoji nových léčiv, diagnostiky a dalším oblastem biotechnologií. Těšit se můžou na přednášky zástupců významných farmaceutických a diagnostických firem, na panelovou diskuzi se zahraničními investory i prezentaci nadějných biotechnologických projektů. Zástupcům průmyslu a investorům konference poskytne zajímavý prostor pro výměnu názorů a možnost navázání další spolupráce. Více info.

čt 19. 10. 2023

10. národní konference transferu technologií | Olomouc

Putovní konferenci letos pořádá Univerzita Palackého v Olomouci. Nosným tématem jsou pro letošní rok zkušenosti a příklady dobré transferové praxe z evropských univerzit sdružených v konsorciu Aurora.

út 21. 11. 2023

Transfera Technology Day 2023 + svatomartinská husa | Rakvice 

Tradiční TT Day se uskuteční v listopadu na jižní Moravě a bude spojen s neformálním posezením k příležitosti svatomartinské husy v Rakvicích. Do soutěžní části již můžete přihlašovat projekty, výzva běží od 19. června do 10. září.

Přejeme všem hezké letní dny, zasloužený odpočinek a jménem představenstva spolku děkujeme za podporu a zájem o dění v transferové komunitě a těšíme se po prázdninách na setkání i další spolupráci.

TransferaInfo je pravidelný zpravodaj z dění v komunitě členů Transfera.cz. Do schránek vám přijde na konci každého měsíce (s výjimkou letních prázdnin). Uzavírka pro témata či podněty do příštího newsletteru je 24. září. Jakékoliv náměty posílejte na adresu kancelar@transfera.cz.

E-mail  transfera@transfera.cz

© 2024
Masarykova univerzita

Facebook     LinkedIn     Twitter