Kultivační komůrka na konferenci BioSpot

24. 2. 2016

Na první konferenci BioSpot, kterou mimo jiných zaštítil i známý Ústav organické chemie a biochemie Akademie věd ČR, měla i Masarykova univerzita svoje zastoupení. Do posterové sekce byl vybrán vynález průtokové kultivační komůrky pro mikroskopii živých buněk. Akce, která se konala 24. února v pražské galerii DOX, se zúčastnili vedle vědců i zástupci transferových pracovišť a investoři. Cílem konference bylo propojit výzkumníky s aplikační sférou. Masarykovu univerzitu na místě reprezentoval původce zmíněného vynálezu, Ing. Vítězslav Březina, CSc. ze Stomatologické kliniky, a zástupce CTT Dr. Radoslav Trautmann.

Biospot1

Biospot3