Průmysl 4.0 v praxi

9. 2. 2016

Ještě deset dní se mohou zájemci hlásit na konferenci "Průmysl 4.0 v praxi" o nastupující průmyslové revoluci, která se koná 25. 2. v Brně. Pořádá ji Ministerstvo průmyslu a obchodu a agentura CzechInvest ve spolupráci s VIDA! science centrem. Cílem akce je seznámit posluchače s tím, jak jsou už dnes uplatňovány principy Průmyslu 4.0 v praxi a kam směřuje výzkum a vývoj v této oblasti. Co bude trend znamenat pro univerzity, přiblíží odpolední blok nazvaný Průmysl 4.0 ve výzkumu na vysokých školách.

Účast na konferenci je bezplatná, nutná je předchozí registrace. Více informací naleznete v přiložené pozvánce a programu konference.