Registrace do studentské soutěže Start Your Business byla spuštěna

Masarykova univerzita prostřednictvím Centra pro transfer technologií vyhlašuje již čtvrtý ročník soutěže Start Your Business o nejlepší studentské nápady. Studenti, kteří mají zajímavý nápad a rádi by jej posunuli do podoby produktu nebo služby, mohou své projekty přihlašovat až do 31. ledna 2024 na portálu podnikavost.muni.cz!

12. 12. 2023

Projekty v soutěži Start Your Business posuzují odborníci jak z Centra pro transfer technologií MU a Jihomoravského inovačního centra, tak např. ze strany angel investora Miloše Dendise, který bude již druhým rokem studentům poskytovat cennou zpětnou vazbu. Mezi nejlepší projekty může být letos rozděleno až 600 tis. Kč. Jedinečná možnost zjistit, jestli nápad obstojí v konkurenčním prostředí, se otevírá studentům jak bakalářského, tak magisterského či doktorského studia. Registrační formulář se základními informacemi o týmu a nápadu mohou zájemci vyplnit až do 31. ledna.

Kompletní článek o spuštění přihlašování do soutěže Start Your Business si můžete přečíst zde.

Více o úspěšných projektech z minulých ročníků soutěže najdete zde