Právě odstartovalo 1. kolo soutěže Start Your Business

Druhý ročník soutěže Start Your Business dnes, 25. března 2022, otevírá brány studentům, kteří přicházejí prezentovat své podnikatelské nápady. Do soutěže se přihlásilo celkem 32 týmů, z nichž dva byly zahraniční. Formální náležitosti nutné k postoupení do prvního kola splnilo devětadvacet týmů.

25. 3. 2022

V rámci prvního kola si mohli studenti vybrat, jestli budou prezentovat své nápady fyzicky, nebo online. Většina z nich volila fyzickou účast. Všechny týmy, které postoupí do druhého kola, získají finanční podporu pro rozvoj nápadu ve výši 10 000 Kč ve formě stipendia.

První prezentační den odstartoval v 8:15 a skončí v 16:30. Následně porota bude hodnotit, které týmy postoupí.