Setkání business platforem Masarykovy univerzity a Regionální hospodářské komory Brno


12. října 2022 | Brno

Přijměte pozvání na společné setkání Spin-off platformy Masarykovy univerzity a Life Sciences 4.0 platformy Regionální hospodářské komory.

Cílem je představit připravovaný projekt BioPharm Hub, který znamená unikátní spojení moderních výukových prostor pro Farmaceutickou fakultu, špičkové výzkumné infrastruktury Preklinického centra a Molekulární medicíny Masarykovy univerzity.

Akce však bude věnována i představení možností spolupráce se Spin-off společnostmi MU nebo Regionální hospodářskou komorou Brno. Vystoupí zástupci Farmaceutické, Lékařské a Přírodovědecké fakulty MU s vizemi, plány a příklady propojení vědy a businessu. Mezi doprovodný program je zařazen speciální workshop na téma Work-life Balance.

Na závěr je připravena degustace vína spojená s networkingem a setkáním společností se zájmem o výzkum, vývoj a možnosti spolupráce s Masarykovou univerzitou nebo Regionální hospodářskou komorou Brno.


Akce je vhodná pro zástupce spin-off společností MU, členy platformy LifeScience 4.0 RHK Brno, zástupce společností zajímajících se o projekt BioPharma Hub a další pozvané účastníky.

Akce je bezplatná.

Důležité informace

Program

13:30-14:00 Příchod a registrace účastníků
14:00-14:20 Slavnostní zahájení, přivítání členů platforem
14:20-14:40 Obecné představení BioPharm Hubu – vize, plány, možnosti pro firmy
14:40-15:40 1. blok BioPharm Hub vystoupení zástupců Preklinického centra (LF, PřF) a Centra molekulární medicíny (CEITEC, LF) představení příležitostí spolupráce pro zúčastněné společnosti
15:40-16:00 Coffee break
16:00-16:30 2. blok BioPharm Hub – vystoupení zástupců FaF – představení příležitostí pro zúčastněné společnosti
16:30-16:40 Inspirativní vystoupení úspěšné spin-off společnosti Univerzity Karlovy GeneSpector
16:40-17:00 Aktuální dění, prostor pro prezentaci zkušeností, spolupráce, výzkumu a vývoje – Life Sciences 4.0, RHK Brno, Spin-off platforma
17:00-18:00 Workshop na téma Work Life Balance (pro zájemce, po předchozí registraci) 
17:00-19:00 Networking spojený s degustací vína

(od 17:00 a od 18:00 možná komentovaná max. 15minutová prohlídka prostor Clubco s představením možností využití)

Místo konání

Akce se koná v nejmodernějším coworkingovém prostoru Clubco v Brně (Vlněna 5, 602 00 Brno-střed).

Bez popisku

Bez popisku

Bez popisku

Pozvánka v PDF
Speciální workshop na téma Work-life Balance

Dnešní doba je rychlá, zaměřená na výkon a nutí nás podávat nadstandardní výsledky v rolích rodičů, partnerů, kamarádů, syna či dcery, sourozence, zaměstnance nebo lídra. Na sociálních sítích na nás křičí slogany well–beingu: „Neumíš odpočívat? Jakto? Vždyť je to tak jednoduché!“ Na workshopu se na chvíli skutečně zastavíme a pomocí vizualizační koučovací techniky budeme několik minut věnovat tomu, zda jste v souladu s tím, kam míříte.

Lektorka:
Mgr. Pavla Horáková jako koučka probouzí u svých klientů jejich vlastní potenciál, odbourává překážky, posiluje osobní růst a pomáhá jim tak na cestě za jejich cíli. Věnuje se pracovní psychologii, leadershipu, rozvoji (klíčových) zaměstnanců, efektivnímu způsobu výběrových řízení a personálních procesů. Své zkušenosti těží z praxe ve veřejné sféře, ale i z korporátního prostředí. Je to bojovnice srdcem i duší, která věří, že k cíli vedou různé cesty.

Partner akce

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info