Jak pracovat s nápadem a zaujmout investora?

• 23. dubna 2024
  • Komenského nám. 2, místnost 300 (zasedací místnost Sira Rogera Scrutona)

Zajímá vás, jak pracovat s nápadem tak, aby zaujal investory? Chcete znát pohled někoho, kdo investuje do start-upů v rané fázi vývoje a jehož podnikatelská cesta začala už na VŠ vlastním start-upem? Máte v hlavě vlastní nápad a chcete zjistit, jak ho správně validovat?

Registrujte se na workshop, který povede člen odborné komise letošního ročníku soutěže Masarykovy univerzity Start Your Business Jakub Losenický z V# Venture Studia!

Co si z workshopu odnesete?

• Rady od investora, jak pracovat s vlastním nápadem
  • Tipy, jak nápady validovat
  • Pohled na úskalí, se kterými se můžete setkat
  • Inspiraci a mnohem víc...

Workshop je určen pro všechny studenty Masarykovy univerzity a registrace je zdarma.

REGISTRACE

MEDAILONEK LEKTORA

Jakub Losenický

Jakub je partnerem ve společnosti V# Venture Studio, která investuje do startupů v rané fázi vývoje. Jeho odbornost zahrnuje jak znalosti v oblasti investic, tak v oblasti efektivní správy a řízení firem. Stál za rozvojem společností Košík a Bringmeister. Jakub v Košíku založil oddělení Business Inteligence, inicioval a vedl řadu změn, které přispěly k pětinásobnému růstu firmy za 3 roky, a zahájil mezinárodní expanzi, která vyústila v kapitálovou účast Metro AG ve společnosti Košík. Pracoval také na akvizici společnosti Bringmeister a jejím začlenění do portfolia Rockaway Capital. Jakubova podnikatelská cesta začala už na VŠ, kdy založil start-up zaměřený na online aukce.

Sdílení události