Ph.D. Akademie: od výzkumu k byznysu

• 5. října 2023
  • Jihomoravské inovační centrum, INMEC Purkyňova 127, Brno

Pro studenty doktorského studia na některé z brněnských univerzit připravilo Jihomoravské inovační centrum novou Ph.D. Akademii. Přihlásit se mohou studenti, kteří se věnují zajímavému projektu a chtějí odhalit jeho aplikační potenciál nebo mají zájem dozvědět se víc o tom, jak svůj výzkum přetavit do praxe. Během celkem 6 setkání se účastníci naučí, jak mluvit o dopadech svého výzkumu, hledat komerční potenciál, zjistit, co komercializace výzkumu obnáší nebo jak svůj projekt představit trhu. To vše bude doplněno setkáními s inspirativními lidmi, kteří skloubili svou akademickou kariéru s byznysem.

Mgr. Matěj Búřil, vedoucí ekonomicko-právního oddělení Centra pro transfer technologií Masarykovy univerzity, bude 5. října bude hostem panelové diskuse na téma Transfer technologií.

Sdílení události