Setkání business platforem Masarykovy univerzity a Regionální hospodářské komory Brno

• 12. října 2022
  • Clubco, Vlněna

Přijměte pozvání na společné setkání Spin-off platformy Masarykovy univerzity a Life Sciences 4.0 platformy Regionální hospodářské komory dne 12. 10. 2022 v Clubco, Vlněna.

REGISTRACE

Cílem je představit připravovaný projekt BioPharm Hub, který znamená unikátní spojení moderních výukových prostor pro Farmaceutickou fakultu, špičkové výzkumné infrastruktury Preklinického centra a Molekulární medicíny Masarykovy univerzity.

Akce však bude věnována i představení možností spolupráce se Spin-off společnostmi MU nebo Regionální hospodářskou komorou Brno. Vystoupí zástupci Farmaceutické, Lékařské a Přírodovědecké fakulty MU s vizemi, plány a příklady propojení vědy a businessu. Mezi doprovodný program je zařazen speciální workshop na téma Work-life Balance.

Na závěr je připravena degustace vína spojená s networkingem a setkáním společností se zájmem o výzkum, vývoj a možnosti spolupráce s Masarykovou univerzitou nebo Regionální hospodářskou komorou Brno.

Kompletní program naleznete zde.

Akce je vhodná pro podnikatele, akademiky Masarykovy univerzity a pozvané účastníky RHK Brno.

Akce je bezplatná.

Sdílení události