1. národní konference se zaměří na transfer technologií v podmínkách ČR

3. 10. 2013

Transfer technologií a znalostí představuje nejen přirozenou roli univerzit a výzkumných organizací, ale také se dostává do popředí zájmu jako jedno z klíčových témat pro budoucnost. Přijměte proto pozvání na 1. národní konferenci

Transfer technologií v podmínkách ČR

4. a 5. listopadu 2013 v Brně.

Konference je připravena ve spolupráci univerzitních a dalších pracovišť transferu technologií. Jejím cílem je přispět k synergickému rozvoji inovačního prostředí v ČR a rovněž propojit profesionály jednotlivých transferových pracovišť. Pozvánku naleznete zde.

Registrovat se můžete prostřednictvím e-mailu na adrese suchynova@ctt.muni.cz. Ve zprávě uveďte: jména registrovaných osob, instituci a požadavek na zaslání informací o zvýhodněných cenách ubytování.

Program konference ZDE

Konference _TT_program