Business Research Forum navštívilo 300 zájemců o výstupy výzkumu MU

6. 5. 2015

První Business Research Forum Masarykovy univerzity přilákalo 30. dubna 2015 do pavilonu CEITEC téměř 300 zájemců z řad firem, veřejných institucí i vědeckých týmů. Šlo tak o dosud největší setkání v historii univerzity prezentující výsledky její vědy a výzkumu – od vynálezů a technických řešení přes aplikace po projekty či metody. Kdokoliv z účastníků měl na místě možnost dohodnout se s vědeckými pracovníky na konkrétní spolupráci – např. společném výzkumu, stáži nebo poskytnutí služby – a mnozí tak učinili.

Setkání se stalo součástí dlouhodobé snahy Masarykovy univerzity vytvářet výsledky, které jsou uplatnitelné v praxi a vylepšují každodenní život. Návštěvníci se mohli seznámit s nabídkou všech fakult MU, jejích výzkumných center a dalších hospodářských středisek:

Právnická fakulta

Rektorát MU

Teiresiás – Středisko pro pomoc studentům se specifickými nároky

Ústav výpočetní techniky

Těší nás, že reakce účastníků byly veskrze pozitivní a že hosté kladně hodnotili jak příležitost poznat výstupy MU pro praxi, tak organizaci samotné akce. Těšíme se na nové spolupráce i další ročník fóra. Celou fotogalerii najdete na stránce CTT na Facebooku.

Tr  124_

Tr  102_