Business škola propojí studenty s experty SP ČR

15. 10. 2015

Svaz průmyslu a dopravy České republiky pořádá 23.-24. října 2015 BUSINESS školu, při které se vysokoškolští studenti mohou setkat se zástupci průmyslu, politiky/státní správy, akademické sféry i médií a diskutovat nad aktuálními tématy. BUSINESS škola se bude konat v Park Hotelu Průhonice u Prahy a pro 40 vybraných studentů je zcela zdarma včetně ubytování a stravování. Letos budou studenti diskutovat na téma Studenti a inovace v průmyslové výrobě, Cesta úspěchu v podnikání, Zavádění Průmyslu 4.0 a efekty digitalizace výroby a Měnící se trh práce.

Účast jako mentoři potvrdili členové představenstva SP ČR Zbyněk Frolík, Jan Rafaj, František Chaloupecký, Radek Špicar a Petr Jonák. Akce se zúčastní také generální ředitelka SP ČR Dagmar Kuchtová, místopředseda vlády pro vědu, výzkum a inovace Pavel Bělobrádek či náměstek MPO Eduard Muřický, za akademickou sféru účast přislíbil pan Karel Havlíček či prorektor ČVUT Zbyněk Škvor a další.

Více informací a přihlašování: www.business-skola.cz.