Česko-italská letní škola a mezinárodní brokerage event

8. 6. 2010

Masarykova univerzita organizuje ve spolupráci s Institutem biostatiky a analýz a Centrem pro transfer technologií ve dnech 9. až 11. června mezinárodní letní školu a partnerské setkání firem a výzkumných organizací se zaměřením na nano-biotechnologie, bioinformatiku, biotechnologie obecně, pokročilé materiály a zdraví. Cílem mezinárodní letní školy a partnerského setkání jsou meziregionální výměna znalostí, zkušeností, dobrých praxí a posílení vědeckovýzkumné spolupráce ve výše zmíněných vědních disciplinách s důrazem na 7. Rámcový program. Akce se zúčastní renomovaní experti z akademické i průmyslové sféry:
  • Ladislav Dušek, Institut biostatistiky a analýz (IBA), Masarykova Univerzita
  • Stefano Gustincich, International School for Advanced Studies (SISSA), Trieste
  • Jiří Hřebíček, Institut biostatistiky a analýz (IBA), Masarykova Univerzita
  • Tomáš Kára, Mezinárodní centrum klinického výzkumu (ICRC)
  • Jaroslav Koča, Vědecký ředitel za oblast věd o živé přírodě, CEITEC, Masarykova Univerzita
  • Lara Lusa, Faculty of Medicine, University of Ljubljana
  • Simone Scalabrin, Institute of Applied Genomics (IGA), Udine
  • Andrea Sgarro, University of Trieste, Department of Informatics
  • Vladimír Sklenář, Národní centrum pro výzkum biomolekul (NCBR), Masarykova Univerzita
  • Paolo Sonego, Cluster in Biomedicine (CBM), Trieste
Více informací o akci naleznete společně s programem na: www.synbiosis.org/brokerage Plakát ke stažení zde Kontakt: Mgr. Olga Bohuslavová