CTT MU se zúčastnilo Prague.bio Conference 2025
Ve čtvrtek 25. září se v Praze uskutečnil třetí ročník Prague.bio Conference 2025, která spojila přes 400 účastníků z celého světa.
Padesátka studentů z Gruzie a Kyrgyzstánu strávila minulý týden na Masarykově univerzitě v Brně. Centrum pro transfer technologií je pozvalo na workshop v rámci projektu EUCA-InVEst. Studenti na svých domovských školách uspěli v soutěži, v níž byly hodnoceny jejich podnikatelské záměry. Vítězové pak přijeli na MU své nápady dále rozvíjet a načerpat zkušenosti z evropského prostředí. V rámci workshopu se studenti dotkli právních otázek, problematiky duševního vlastnictví, ale i prezentačních dovedností vůči investorům nebo obecných tipů, na co si dát pozor v začátcích podnikání.
Ve čtvrtek 25. září se v Praze uskutečnil třetí ročník Prague.bio Conference 2025, která spojila přes 400 účastníků z celého světa.
Masarykova univerzita přijímá PoC projekty zaměřené na podporu aplikačního potenciálu vědy a výzkumu.