CzechInvest nabízí příležitost pro české start-upy

24. září 2018

Agentura CzechInvest vyhlásila novou výzvu pro zapojení se do projektu CzechStarter. Projekt pomáhá mladým inovativním společnostem překonat úskalí, která se vážou na nastartování vlastního businessu. Úspěšné start-upy mohou využít milion korun na rozjezd svého podnikání.

Projekt CzechStarter nabízí českým start-upům možnost čerpat až 150 hodin mentoringu od více než 50 zkušených mentorů. Dále mohou start-upy využít i poradenské služby od renomovaných firem jako jsou Havel & Partners, JŠK a BDO, a to v oblasti financí, PR & Marketingu, práva a práva duševního vlastnictví. Odborníci začínajícím podnikatelům poradí například s nastavením business plánu, přípravou na vstup investora či tvorbou marketingové strategie. Nově mají společnosti možnost účastnit se networkingových akcí dle vlastního výběru za zvýhodněnou cenu.

Ti nejlepší pak dostanou šanci zúčastnit se dvoutýdenního campu v Silicon Valley, kde budou mít možnost načerpat zkušenosti a nahlédnout do podnikatelského ekosystému vyspělého trhu.

Přihlášky lze podávat v termínu 17. 9. – 5. 11. 2018.

Sdílení článku

Více článků

Přehled všech článků

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info