Další úspěch bývalé spin-off společnosti Masarykovy univerzity Flowmon Networks.

26. 9. 2021

Koncem roku 2020 provedla společnost Flowmon Networks, která vznikla jako univerzitní spin-off, úspěšný exit. Tehdy firmu odkoupila společnost Kemp Technologies, čímž zajistila akcionářům firmy, mezi které patřila i Masarykova univerzita, zhodnocení jejich podílu. Firmě Flowmon Networks pak pod svými křídly umožnila expanzi do světa.

O necelý rok později se nyní dostavil další úspěch. O korporát The Kemp, jehož součástí je i bývalý Flowmon Networks, projevil další velký hráč na poli vývoje produktů podnikových aplikací, společnost Progress. Ta díky odkupu rozšíří své portfolio produktů.

Tiskovou zprávu o akvizici naleznete zde.