Další výzva pro zvýšení aplikačního potenciálu vědy a výzkumu – přijímají se nové Proof of Concept projekty

13. 12. 2022

CTT MU vyhlašuje interní výzvu na podporu zvýšení aplikačního potenciálu výsledků výzkumu a vývoje na Masarykově univerzitě, tzv. Proof of Concept projekty.
Cílem výzvy je zhodnotit a ověřit předpokládaný aplikační potenciál již dosažených výsledků výzkumu a vývoje na Masarykově univerzitě.

Délka trvání podpořených PoC projektů je v rozmezí 3–12 měsíců.
Alokace výzvy: max. 3 000 000 Kč
Doporučená výše podpory pro 1 projekt: 1 000 000 Kč
Příjem žádostí: 15. 12. 2022 – 31. 1. 2023
Hodnocení projektových žádostí: únor–březen 2023

Žadatel bude vyzván k představení svého projektového návrhu na Centru pro transfer technologií (CTT) Masarykovy univerzity. Realizace podpořených projektů bude zahájena na základě Dohody o spolupráci mezi CTT a příslušnými HS. Nejbližší termín zahájení realizace PoC projektů je duben 2023.

Podrobné informace k interní výzvě 012022 jsou uvedeny v Pravidlech pro interní PoC projekty, které jsou k dispozici včetně žádosti a povinných příloh na dokumentovém serveru CTT zde.