Deset pohledů na svět podnikání očima deseti úspěšných českých freelancerů

Kurz, který vznikl na filozofické fakultě v úzké spolupráci s Robertem Vlachem (Na volné noze), má za sebou úspěšný první běh v podzimním semestru, kdy studenty každý týden propojil s výraznou osobností českého freelancingu (za všechny hosty zmiňme třeba Broňu Sobotku, Ditu Přikrylovou nebo Michelle Losekoot).

22. 2. 2021

Ve druhém, jarním běhu kurzu dojde k obměně tváří zapojených hostů, ale formát zůstává stejný – každý řečník přiblíží studentům téma zastupující jednu z top výzev, na kterou časem narazí snad každý podnikatel. Ať už bude řeč o osobní produktivitě, cenotvorbě, vyjednávání nebo o osobním marketingu, jisté je, že i v jarním semestru se studenti mohou těšit na příjemné podvečery plné příběhů, rad a osobitých vhledů expertů z praxe.

Kurz je otevřen všem, ať už studentům, kteří již podnikají nebo se chystají podnikat, tak i těm, co o dráze podnikatele neuvažují, ale rádi by se dozvěděli něco nového.

Zájemcům doporučujeme projít si web kurzu s aktuálním přehledem hostů a probíraných témat. Na ISu najdete předmět jako ENTRE01: Od Učo k IČO.

Jak hodnotí kurz jeho absolventi?

"Kurz byl naprosto perfektní, moc jsem si ho užila a jsem opravdu moc vděčná, že moje alma mater je otevřená i takovémuto vzdělání. Díky těmto předmětům se ze mě stává dospělejší, vzdělanější, otevřenější a všestrannější člověk."
Ještě jednou díky moc za kurz. Jsem ráda, že zazněla i témata jako IT, právo, apod. Byl to prostě komplexní balíček začínajícího podnikatele. Jsem taky ráda, že žádný z řečníků nemazal med kolem pusy, častokrát zaznělo, že začátky jsou drsné, ale že to pak stojí za to :)
Krásný dobrý den, chtěla bych Vám velmi poděkovat za skvělý předmět, který jste pro nás představili. Moc jsem si ho užila! S každou přednáškou jsem žasla nad skladbou a výběrem úžasných přednášejících. Mám pocit, že jste nám připravili nádherný koktejl zkušeností, praxe a inspirace. Jsem Vám za to moc vděčná!
Předchozí Následující