Diskuze u kulatého stolu: Doplňky stravy ve sportu - nové trendy a výzvy

3. 3. 2014

Zveme vás k diskuzi u kulatého stolu, kde zasednou odborníci z řad vývojových pracovníků a výrobců výživy pro sportovce společně s vědci a výzkumníky z Masarykovy univerzity. Cílem akce je usnadnit předávání nových poznatků výrobcům doplňkové výživy pro sportovce a zároveň poskytnout zpětnou vazbu a informace z tohoto odvětví potravinářského průmyslu výzkumníkům.

Hlavní přednášející: Ing. Ivan Mach, CSc.
(prezident Aliance výživových poradců, přednášející na 1. LF UK)

Místo konání: Univerzitní kampus Bohunice, FSpS, budova A34, Kamenice 5, Brno

Datum: 19. března 2014, 15:30–18:30

Registrujte se do 14. března do 17 hodin na e-mail suchynova@ctt.muni.cz. Pro mimobrněnské účastníky nabízíme součinnost při zajištění ubytování. Akce se koná v českém jazyce bez tlumočení. Další informace a program najdete v přiložené pozvánce.

Kulaty _stul _FSpS