Druhá národní konference o transferu technologií proběhne v Českých Budějovicích

22. 9. 2014

Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích, Kancelář transferu technologií JU pořádá ve dnech 11.–12. listopadu 2014 2. národní konferenci Technologický transfer 2014 aneb Výzkum, vývoj a technologický transfer: dvě strany jedné mince. Akce se uskuteční v Českých Budějovicích v prostorech Hotelu Clarion Congress.

Jctt _logo

Smyslem konference je vytvořit prostor pro prezentaci a sdílení nejnovějších poznatků v oblasti podpory spolupráce akademické a soukromé sféry a transferu technologií. Účast včetně občerstvení je bezplatná. Konference je financována z Operačního programu Výzkum a vývoj pro inovace.

Na konferenci mj. vystoupí:

• Pavel Bělobrádek, místopředseda vlády pro vědu, výzkum a inovace
  • Petra Bartáková, náměstkyně ministra školství pro evropské fondy
  • Libor Grubhoffe, rektor JU
  • Rut Bízková, předsedkyně TAČR
  • Kaspar Sammer, jednatel euroregionu Bayerischer Wald

Kompletní program, další informace a registrační formulář: www.jctt.cz/konference/

Kontaktní e-mail: jctt@jcu.cz

Zájemci se navíc mohou zúčastnit prohlídky Jihočeského výzkumného centra akvakultury a biodiverzity hydrocenóz ve Vodňanech.