ESF zve na diskuzi o vývoji české ekonomiky po roce 1989

28. 3. 2013

Ekonomicko-správní fakulta MU zve kolegy, studenty, absolventy i širokou veřejnost na moderovanou diskuzi na téma Vývoj české ekonomiky a společnosti v polistopadové éře, která se uskuteční v úterý 9. dubna 2013 od 16:30 v Citi Hall na ESF MU (Lipová 41a, Brno). Akce, která proběhne pod záštitou děkana fakulty MU prof. Antonína Slaného, je součástí oslav 120. výročí prvního vydání Lidových novin.

Mozaiku uplynulých 23 let od listopadu 1989 budou skládat významní odborníci z oblasti ekonomie a politologie:

Zdeněk Tůma, ekonom, bývalý guvernér České národní banky, KPMG Česká republika

Libor Žídek, ekonom, odborník na transformaci české ekonomiky, Ekonomicko-správní fakulta MU

Stanislav Balík, politolog, expert na českou politiku, Fakulta sociálních studií MU

Moderátorkou diskuze bude Lenka Zlámalová, politická a ekonomická analytička Lidových novin. Pozvánku na akci naleznete zde.