Firma převzala certifikát a představila další výrobek k testování v Antarktidě

Certifikát pro držitele ochranné známky „Testováno v Antarktidě“ dnes oficiálně převzal zástupce firmy VÚB , a.s. Miroslav Tichý. Polárníci během minulé expedice testovali termoregulační spodní prádlo CleverTex Merino a termoizolační spodní prádlo CleverTex Viloft od tohoto výrobce. Oba produkty se osvědčily natolik, že získaly právo používat ochrannou známku, jejímž držitelem je Masarykova univerzita.

20. 11. 2018

Společnost dnes představila další výrobek určený k testování: vyhřívaná prostěradla. Na vývoji produktu firma spolupracovala s odborníky ze Západočeské univerzity v Plzni. I ti byli na dnešní demonstraci výrobku přítomni. Letošní polární expedice vyrazí na Antarktidu na sklonku roku, trojice vyhřívaných prostěradel určených k testování už na ledový kontinent odplula na podzim spolu s dalším objemnějším nákladem a sezónním spotřebním materiálem.