Firma převzala certifikát a představila další výrobek k testování v Antarktidě

20. listopadu 2018

Certifikát pro držitele ochranné známky „Testováno v Antarktidě“ dnes oficiálně převzal zástupce firmy VÚB , a.s. Miroslav Tichý. Polárníci během minulé expedice testovali termoregulační spodní prádlo CleverTex Merino a termoizolační spodní prádlo CleverTex Viloft od tohoto výrobce. Oba produkty se osvědčily natolik, že získaly právo používat ochrannou známku, jejímž držitelem je Masarykova univerzita.

Společnost dnes představila další výrobek určený k testování: vyhřívaná prostěradla. Na vývoji produktu firma spolupracovala s odborníky ze Západočeské univerzity v Plzni. I ti byli na dnešní demonstraci výrobku přítomni. Letošní polární expedice vyrazí na Antarktidu na sklonku roku, trojice vyhřívaných prostěradel určených k testování už na ledový kontinent odplula na podzim spolu s dalším objemnějším nákladem a sezónním spotřebním materiálem.

Sdílení článku