Fotoreportáž CTT: Výroba unikátní biomechanické obuvi ve firmě J HANÁK R

29. 8. 2013

Společnost J HANÁK R s.r.o. vyrábí jedinečnou biomechanickou obuv a biomechanické stélky, které mají pozitivní vliv na stimulaci nožní klenby a výrazně přispívají k eliminaci mnoha vad nohou. Na souvisejícím výzkumu a vývoji tato firma už několik let spolupracuje s Katedrou kineziologie Fakulty sportovních studií Masarykovy univerzity pod vedením doc. Martina Zvonaře. Spolupráci zastřešuje tým Centra pro transfer technologií.

Jak výroba bot a stélek, které podporují dobrý zdravotní stav svých uživatelů, vypadá v rodinné firmě v praxi? Podívejte se na naši fotoreportáž. Podrobnější článek o spolupráci už brzo najdete na webu CTT. Celá fotogalerie je k dispozici na naší stránce na Facebooku.

Hanak (1)

Hanak (2)