Hledáme PR a event manažera/manažerku

Orientujete se v oblasti PR? Baví Vás pořádat akce, psát texty, fotit, dělat rozhovory se zajímavými lidmi, …? Hledáme posilu do našeho týmu na pozici PR a event manažer/ka. Pokud si myslíte, že to můžete být právě Vy, neváhejte a přihlaste se.

10. 10. 2019

Kvestorka Masarykovy univerzity vypisuje výběrové řízení na pracovní pozici PR a event manažer/ka na Centru pro transfer technologií.

Termín přihlášek: 17. 10. 2019 | Nástup: 1. 1. 2020

Jsme univerzitou s devíti fakultami, více než 200 katedrami, ústavy a klinikami, které působí v širokém spektru přírodních i humanitních akademických disciplín a výzkumných oblastí, největší univerzitou na Moravě a druhým největším zaměstnavatelem v Jihomoravském kraji. Naše vize je jasná – chceme se být úspěšnou univerzitou nejen v ČR, ale i v zahraničí.

Centrum pro transfer technologií Masarykovy univerzity bylo založeno v roce 2005 s jednoznačným posláním: podporovat uplatnění výsledků vědy a výzkumu v praxi, budovat mosty mezi akademickou a soukromou sférou, nastavovat podmínky pro transfer technologií a znalostí, chránit a spravovat duševní vlastnictví MU a poskytovat vědcům i firmám profesionální podporu a servis ve všech souvisejících oblastech.

Jaké budou Vaše klíčové odpovědnosti?

• zodpovědnost za propagaci akcí a aktivit Masarykovy univerzity souvisejících s transferem technologií a uplatňováním výsledků výzkumu v praxi
  • elektronická a tištěná komunikace uvnitř i vně univerzity
  • programové a organizační zajišťování aktivit a akcí
  • kontaktní osoba pro vnější vztahy
  • zapojení do projektů pracoviště
  • komunikace s médii

Jaká je naše představa o vhodném kandidátovi?

• výborná znalost českého jazyka
  • schopnost psát poutavé texty
  • schopnost pořizovat kvalitní fotografie
  • anglický jazyk slovem i písmem
  • vynikající komunikační schopnosti a reprezentativní vystupování
  • odpovědnost, pečlivost a schopnost systematické samostatné i týmové práce
  • aktivní přístup k řešení problémů, flexibilita
  • kladný vztah k práci s moderními informačními technologiemi
  • ochota se vzdělávat

Co může zvýšit Vaši šanci na úspěch?

• máte doložitelnou praxi v oblasti PR/realizace akcí
  • máte zkušenosti z prostředí univerzitního výzkumu

Co získáte, když budete pracovat u nás?

• stanete se součástí prestižní instituce
  • nabídneme vám prostor pro osobní i profesní růst
  • odpovídající mzdové ohodnocení
  • budete spolupracovat se zkušenými kolegy v příjemném prostředí
  • nabídneme vám výhody 6 týdnů dovolené, stravenky/zvýhodněné stravování, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na očkování
  • nástup dle dohody, nejpozději od 1. ledna 2020

Jak se můžete přihlásit?

Písemné nabídky doložené strukturovaným životopisem zašlete do 17. října 2019 na Odbor pro personální řízení Rektorátu MU, Žerotínovo nám. 9, 601 77 Brno, formou e-přihlášky viz níže.  V odůvodněných případech může vyhlašovatel výběrové řízení zkrátit, prodloužit, přerušit nebo zrušit.

E-PŘIHLÁŠKA