Informatici se školili v právních aspektech ICT

20. 11. 2017

Sedmnáct odborníků z Fakulty informatiky MU se 10. listopadu školilo v právních aspektech, které s sebou přináší nejnovější trendy v jejich oboru. Školení zajišťovali právníci CTT Pavel Loutocký a Jan Zibner a právník z Ústavu práva a technologií PrF MU František Kasl.

Na školení, které probíhalo v atraktivních prostorách Kybernetického polygonu, zazněly prezentace o duševním vlastnictví ve výzkumu, umělé inteligenci, GDPR a z něj vyplývajících povinnostech při zpracování osobních údajů i o elektronické identifikaci. Nechyběl ani prostor pro osobní konzultace a diskusi o dalších ICT trendech, které hýbou světem.

školení_FI

Logolink _OPVVV