Jarní školení MZK o duševním vlastnictví

20. 2. 2015

Moravská zemská knihovna v Brně pořádá dvě bezplatná školení, jejichž témata souvisejí s ochranou duševního vlastnictví. Podrobnější informace o každém školení naleznete po rozkliknutí příslušného odkazu. Kapacita vzdělávacích akcí je omezena, v případě zájmu se přihlaste prostřednictvím formuláře ve spodní části pozvánky.

Mzk _cmyk _tyrkysova _B

ÚVOD DO PROBLEMATIKY PRŮMYSLOVÝCH PRÁV

čtvrtek 5. března 2015 / 10:00 - 14:30 / Počítačová učebna / 6. patro

Na školení získáte základní informace k problematice průmyslových práv v ČR a přehled o databázích, které jsou bezplatně přístupné na webu Úřadu průmyslového vlastnictví v Praze. Většina účastníků si může jednotlivé kroky prakticky vyzkoušet na počítači. Koncem loňského roku došlo v databázích ÚPV ke změnám.

Další informace, pozvánka a přihlášení ZDE

DATABÁZE PRŮMYSLOVÝCH VZORŮ

středa 15. dubna 2015 / 10:00 - 14:30 / Počítačová učebna / 6. patro

Na školení získáte základní informace k problematice ochrany průmyslového vlastnictví prostřednictvím průmyslových vzorů. Formou jednoduchých ukázek rovněž poznáte některé bezplatné databáze z uvedených oblastí. Většina účastníků si může práci s těmito databázemi prakticky vyzkoušet na počítači.

Další informace, pozvánka a přihlášení ZDE