Masarykova univerzita představila své vynálezy na Invent Areně

21. června 2018

Patentované vynálezy i možnosti spolupráce s Masarykovou univerzitou představilo Centrum pro transfer technologií MU na výstavě Invent Arena. Druhý ročník mezinárodní výstavy technických inovací, patentů a vynálezů se konal od 20. do 22. června v Třinci.

Hlavním cílem akce je propojit zástupce aplikační sféry s výzkumníky i mladými tvůrci, kteří hledají zajímavá inovační řešení. Jedním z důležitých cílů Invent Areny je i propagace tvůrčích myšlenek mezi mládeží. Vstup na výstavu je proto pro veřejnost zdarma. MU se představila na společném stánku pod hlavičkou spolku Transfera.cz, kde vystavila své vynálezy po boku Mendelovy univerzity, Univerzity Karlovy a Univerzity Palackého v Olomouci.

Sdílení článku