Na konferenci BioFIT nechyběla ani Masarykova univerzita

6. prosince 2018

Na 1200 delegátů, 800 organizací z 35 zemí, 100 vystavovatelů a mezi nimi i Masarykova univerzita. Tak by se dal čísly popsat BioFIT, mezinárodní konference, která má za cíl propojovat výzkumníky a investory. Nadějné technologie z Masarykovy univerzity vyjela do francouzského Lille prezentovat business manažerka CTT Jana Daňková.

Konference se konala 4. a 5. prosince, během dvoudenní akce mají účastníci možnost naplánovat si B2B meetingy s potenciálními investory. CTT na BioFITu nabízelo celkem šest technologií, mezi nimi i nadějné inhibitory pro léčbu leukemií, lymfomů a solidních nádorů, pro které Masarykova univerzity usiluje o evropský patent.

Sdílení článku