CTT MU se zúčastnilo Prague.bio Conference 2025
Ve čtvrtek 25. září se v Praze uskutečnil třetí ročník Prague.bio Conference 2025, která spojila přes 400 účastníků z celého světa.
Jak mám nakládat s dílem, které jsem vytvořil s kolegou z jiné univerzity? Jak mám nahlásit zaměstnanecký vynález? Jak dlouho je ochranná známka chráněna? Na tyto a další základní otázky z oblasti ochrany duševního vlastnictví odpovídají nové FAQ na webu CTT. Sekci "Duševní vlastnictví na MU v otázkách a odpovědích" připravili pracovníci našeho právního oddělení. Jasné a přesné odpovědi na celkem 27 otázek z oblasti autorského práva, vynálezů a technických řešení, ochranných známek a know-how naleznete zde.
Ve čtvrtek 25. září se v Praze uskutečnil třetí ročník Prague.bio Conference 2025, která spojila přes 400 účastníků z celého světa.
Masarykova univerzita přijímá PoC projekty zaměřené na podporu aplikačního potenciálu vědy a výzkumu.