Nové číslo časopisu INTERFACE

18. 3. 2010

Nové číslo newsletteru Centra pro transfer technologií
Náplní jarního čísla newsletteru INTERFACE je představení procesu vstupu začínajících firem do technologického inkubátoru, výhody inkubačního programu a aktuální dění v inkubátoru INBIT. Na konci roku 2009 proběhlo na Masarykově univerzitě dotazníkové šetření týkající se povědomí akademiků o transferu technologií a zajímavé výsledky této ankety jsou nyní shrnuty v aktuálním newsletteru. Dále informujeme o Sdružení průmyslových parnerů Fakulty Informatiky MU, spoluprací se společností Microsoft při přípravě expertů a v neposlední řadě o inovacích ve výuce a vývoji při spolupráci FI MU a společnosti IBM. V závěru krátce informujeme o projektu ChemPoint VUT, na kterém MU participuje, o novém kurzu duševního vlastnictví pro bilogy a udělených patentech a přihláškách vynálezů. Časopis vychází jako příloha měsíčníku MUNI.CZ, v el. podobě jej naleznete ve složce Aktuality - Newsletter.