Ohlédnutí za transferovou minikonferencí

Jak propojit vědu s reálným využitím výsledků výzkumu? Přes 60 účastníků z řad vedoucích výzkumných skupin, Ph.D. studentů, přednostů i dalších vědeckých pracovníků našlo odpověď na minikonferenci s názvem „Transfer technologií jako příležitost“, kterou jsme spolupořádali s Lékařskou fakultou MU.

7. 11. 2023

Skvělí řečníci a jejich osvěžující pohledy na věc od fungování transferu technologií na MU v podání Markéty Vlasákové z CTT MU, přes příklady dobré praxe, zakládání společností a fungování investičních fondů od Jiřího Moose z i&i Prague až po pohled investorů, kteří pomáhají uvádět nápady do reálného světa od Miloše Dendise. Akci provázela živá diskuze a atmosféra vzájemné motivace vedoucí k tomu, aby se inovace z Masarykovy univerzity dostaly tam, kde mohou změnit svět.

Program akce k náhledu

Průběh celé akce si můžete prohlédnout ve fotogalerii.