Patentové portfolio MU nyní online

29. 11. 2017

Všechny aktuálně platné patenty Masarykovy univerzity představilo CTT už na konci října formou výstavy na akci TT Day. Jedenačtyřicet posterů, z nichž každý reprezentuje jednu patentově chráněnou technologii, tam mělo možnost vidět 250 účastníků. Nyní vám postery přinášíme i na našem webu. U každé technologie je uveden český a anglický popis z patentové přihlášky, majitel, původci chráněného vynálezu i fakulta MU, za kterou byl vynález oficiálně vykázán. Přehled obsahuje patenty udělené a udržované k říjnu 2017. Řada z nich je licencována firmám nebo MU výsledek jinak využívá. Začtěte se do příběhů jednotlivých vynálezů, které posouvají lidské vědění a technologie zase o krok dál!

Patenty _vystava _1