Pozvánka na 4. národní konferenci transferu technologií

19. 8. 2016

Jak zlepšit přenos znalostí od výzkumníků směrem k investorům, kteří by dokázali jejich objevy a vynálezy prakticky využít? Otázka, kterou budou řešit odborníci na 4. národní konferenci transferu technologií. Akce se koná 6. září v Ostravě, pořadatelem je tentokrát Vysoká škola báňská - Technická univerzita Ostrava tradičně se spolkem Transfera.cz, jehož členem je prostřednictvím CTT i Masarykova univerzita.

Konference má podtitul "Aktuální trendy, potřeby a možnosti transferu technologií". Debatovat se bude například o komercializaci zdravotnických prostředků nebo v oblasti IT. Prostor dostanou i aktuální trendy v oblasti ochrany průmyslových práv, o kterých promluví předseda Úřadu průmyslového vlastnictví ČR Josef Kratochvíl.

Na akci o den později volně naváže konference "Průmysl 4.0 v praxi" pod taktovkou CzechInvestu, který zveřejnil program i pozvánku.

ttkonference_1

ttkonference_2