Přečtěte si brožuru o transferu technologií na MU

14. 1. 2014

Transfer technologií je přirozenou rolí univerzit a Masarykova univerzita patří na tomto poli v České republice k lídrům. Abychom aktivity MU v oblasti transferu a inovací srozumitelně představili všem zájemcům, připravili jsme brožuru s názvem Transfer technologií na Masarykově univerzitě.

Dvojjazyčný (česko-anglický) materiál je určen pro vědce, studenty i komerční firmy. V tištěné podobě je k dispozici na všech akcích CTT MU a v sídle našeho pracoviště, v elektronické je ke stažení na našem webu.

Obsahově brožura zahrnuje např. kapitoly zaměřené na ochranu duševního vlastnictví, komercializaci jako příležitost pro vědce i univerzitu, konkrétní nástroje (patenty, licenční smlouvy apod.) nebo služby CTT MU.

Zvolenou jazykovou verzi stáhnete kliknutím na obrázek.

Brozura _cz _cover Brozura _en _cover
              Česká verze brožury              Anglická verze brožury