Soutěž o Cenu Průmyslu 4.0.

Svaz průmyslu a dopravy ČR vyhlašuje soutěž o Cenu Průmyslu 4.0 oceňující firmy, které s pomocí technologií a přístupů Průmyslu 4.0 získávají konkurenční výhody a stávají se inspirací ve svých oborech. Takové firmy také svým příkladem pomáhají vytvářet prostředí pro širší zavádění prvků Průmyslu 4.0 do českého průmyslu.

28. 5. 2020

Do soutěže se může přihlásit firma/živnostník se zajímavým inovativním projektem spojeným s celkovou digitální transformací firmy, nebo nasazováním jednotlivých prvků Průmyslu 4.0 v různých oblastech fungování firmy, například výrobní a technologické, logistiky, energetiky, vztahů se zákazníky, lidských zdrojů nebo výzkumu a vývoje. Podmínkou je uskutečnění projektu v letech 2019, nebo 2020. Firmy mohou přihlašovat projekty z různých oblastí, například výrobní a technologické, logistiky, energetiky, vztahů se zákazníky, lidských zdrojů nebo výzkumu a vývoje.Uzávěrka přihlášek do soutěže pro rok 2020 je 14. června 2020.


Soutěž popularizuje český průmysl a profiluje ho jako inovativní a inspirativní. Firmy příklady vybraných projektů budou motivovat ke sledování trendů a zavádění moderních technologií, prvků Průmyslu 4.0.


Více informaci o soutěži najdete ZDE


Více článků

Přehled všech článků

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info