Statistici z MU nabízejí svoji expertízu firmám

20. 3. 2018

Masarykova univerzita chystá dva workshopy pro firmy a další aplikační partnery. Odborníci z Ústavu matematiky a statistiky Přírodovědecké fakulty na nich nabídnou svoji expertízu a možnost spolupráce. Připravují se akce:

22. května od 10:00 Analýzy reálných dat - katalyzátor pro Váš růst a lepší výsledky

12. června od 10:00 Naše matematické a statistické analýzy - nástroj Vašeho růstu a úspěchu

Oba workshopy se konají v zasedací místnosti děkanátu Přírodovědecké fakulty MU na adrese Kotlářská 2, Brno. Pro registraci a více informací kontaktujte Helenu Nejezchlebovou (tel.: 721 660 406, e-mail: helanej@sci.muni.cz.

Plakát _matematické Analýzy _květen Plakát _matematické Analýzy _červen