Studentské stáže u prestižních evropských úřadů

18. 5. 2015

Studenti Právnické a Přírodovědecké fakulty MU mohou nově vyrazit na prestižní roční stáž k Evropskému patentovému úřadu do německého Mnichova nebo na Úřad pro harmonizaci na vnitřním trhu (ochranné známky a průmyslové vzory) do španělského Alicante. Masarykova univerzita se totiž zařadila mezi dvanáct evropských univerzit, které s úřady spolupracují.

„Rozhodně se nemusí hlásit jen právníci, oblast duševního vlastnictví je multioborová. Právníci nerozumí technické stránce, což může být naopak pro uchazeče například z Přírodovědecké fakulty při výběru výhodou,“ uvedl garant spolupráce a právník CTT MU Pavel Koukal.

Informce o podmínkách, přihlašování a termínech naleznete na portálu online.muni.cz.