Uzavření přihlášek do soutěže Start Your Business

1. 3. 2023

Všech 10 fakult Masarykovy univerzity má zastoupení v soutěži studentských nápadů Start Your Business. Soutěžní projekty nyní budou podle zadaných kriterií posuzovat odborníci z ekonomicko-správní fakulty (Alena Šafrová Drášilová) a z Jihomoravského inovačního centra (Libor Hoření). Následně budou vybrané týmy pozvány k prezentaci svých nápadů před odbornou komisí. Vítězné projekty mohou získat na podporu svého podnikání až 600 000 Kč, a to zejména díky partnerům soutěže (firma Progress | Flowmon a investor Miloš Dendis).

V soutěži se sešlo celkem 39 projektů:

• 8 z ESF
  • 7 z PřF
  • 7 z FI
  • 4 z FSS
  • 3 z FF
  • 3 z FSpS
  • 3 z LF
  • 2 z PrF
  • 1 z PdF
  • 1 z FaF

Veškeré informace k soutěži naleznete na webových stránkách podnikavost.muni.cz, článek k soutěži vyšel také v univerzitním Magazínu M.