Výběrové řízení na pozici Manažer/manažerka transferu technologií

9. 4. 2014

Kvestor Masarykovy univerzity vypisuje výběrové řízení na pracovní pozici Manažer/manažerka transferu technologií.

Pracoviště: Centrum pro transfer technologií MU

Termín přihlášek: 30. dubna 2014

Datum nástupu: dohodou

Hlavní náplň práce:

• spolupráce s podniky za účelem využití vědeckých výsledků univerzity v praxi (vyhledávání partnerů nebo spolupracujících subjektů, komunikace s nimi, dojednání obchodních podmínek);
  • obchodní činnosti a marketing směřující k využívání technologií a znalostí MU; (vyhledávání příležitostí pro uplatnění výsledků VaV a znalostí, propagace výstupů a činnosti MU);
  • vyhledávání komerčních partnerů pro realizaci společného výzkumu, zprostředkující činnost;
  • spolupráce na přípravě a realizaci projektů navazujícího výzkumu/vývoje technologií a znalostí vzniklých na MU (projekty především ve spolupráci s aplikačními subjekty).

Požadavky:

• VŠ vzdělání min. magisterského typu ( Ph.D./CSc. výhodou);
  • praxe v obchodní činnosti;
  • orientace a dobrá znalost komerčního prostředí (přesahy na přírodní vědy či ICT výhodou);
  • zkušenosti s prostředím univerzitního výzkumu výhodou;
  • anglický jazyk slovem i písmem;
  • výborné komunikační a organizační schopnosti;
  • aktivní a inovativní přístup, samostatnost, zodpovědnost;
  • schopnost práce v týmu, flexibilita, odolnost vůči stresu;
  • ochota se vzdělávat;
  • znalost PC adekvátní pro pracovní pozici.

Nabízíme:

• zajímavou práci v dynamicky se rozvíjející oblasti činnosti univerzity;
  • zázemí významné a úspěšné instituce;
  • motivační mzdové a pracovní podmínky;
  • zaškolení a uvedení do problematiky;
  • možnost dalšího vzdělávání.

Přihlášky doložené motivačním dopisem a strukturovaným životopisem v češtině a angličtině přijímá do 30. dubna 2014 personální odbor Rektorátu MU na e-mailu uchazeci@rect.muni.cz.