Vytvořili jsme sadu triček na podporu programu Testováno v Antarktidě

Centrum pro transfer technologií navrhlo speciální sadu triček, která odkazuje k programu Testováno v Antarktidě.

20. 7. 2023

Jako první dostali trička od Centra pro transfer technologií polárníci, kteří se na jaře 2023 zúčastnili expedice do Antarktidy. Další část triček je nyní volně k dispozici ve dvou variantách: pánské a dámské.

Trička si může kdokoli zakoupit v univerzitním e-shopu a svým nákupem přispět k popularizaci Českého antarktického výzkumného programu a s ním spojeného testování výrobků v extrémních podmínkách ledového kontinentu.

Více informací naleznete na univerzitním Munishopu a na stránkách Testováno v Antarktidě.