Výzkumníci představí moderní nástroje pro studium lidského obličeje

9. 10. 2017

Fidentis Analyst a A.R.T. jsou produkty projektu Fidentis, který kombinuje současné poznatky z oblasti biologie člověka, a digitálních a informačních technologií s potřebami aplikovaného výzkumu lidského obličeje. Jeho využití je soustředěno vedle oblasti forenzních věd a kriminalistiky, také do stomatologie, ortodontie, čelistní chirurgie a dalších příbuzných oborů.

Chcete se s těmito unikátními nástroji blíže seznámit? Zajímají Vás možnosti spolupráce s výzkumníky z Masarykovy univerzity? Máte další otázky? Rádi Vás uvítáme na našem workshopu!

Akce se koná 23. listopadu 2017 od 10:00 v zasedací místnosti děkanátu Přírodovědecké fakulty MU (Kotlářská 2, Brno).

Workshop je zdarma. Zaměstnance MU a externí partnery prosíme o registraci do 20. 11. na e-mail helanej@sci.muni.cz, studenti mají vstup bez registrace.

Plakát _Fidentis