Výzva k řešení Dílčích projektů v rámci programu TA ČR GAMA

14. 9. 2015

CTT vyhlašuje výzvu k řešení Dílčích projektů v rámci programu TA ČR GAMA určených na podporu aktivit Proof of Concept.

„Rozvoj systému komercializace výsledků VaV na Masarykově univerzitě“

Aktuální výzva č. 01-2015

Specifikace

Centrum pro transfer technologií (CTT) vyhlašuje výzvu na podporu zvýšení aplikačního potenciálu výsledků výzkumu a vývoje Masarykovy univerzity – Proof of Concept.

Cílem výzvy je zhodnotit a ověřit předpokládaný aplikační potenciál již dosažených výsledků výzkumu a vývoje na Masarykově univerzitě prostřednictvím Dílčích projektů, které budou na základě této výzvy realizovány.

Délka trvání podpořených Dílčích projektů je v rozmezí 6–36 měsíců.

Maximální výše podpory jednoho Dílčího projektu je 800 000 Kč.

Minimální částka, o kterou je možno na realizaci Dílčího projektu žádat, je 100 000 Kč.

Harmonogram

Sběr žádostí za účelem získání finanční podpory pro realizaci Dílčích projektů Proof of Concept bude zahájen 14. 9. 2015.

Příjem projektových žádostí bude probíhat po dobu 14 dnů a bude ukončen 28. 9. 2015.

Tištěnou verzi podepsané projektové žádosti včetně průvodního listu je nutno doručit na CTT do 6. 10. 2015 (včetně).

Hodnocení přijatých žádostí proběhne v termínu 29. 9. – 30. 10. 2015.

Realizace podpořených projektů bude zahájena na základě Dohody o spolupráci mezi CTT a příslušnými hospodářskými středisky MU.

Další informace

Podrobné informace k výzvě jsou k dispozici v dokumentu „Pravidla pro Dílčí projekty v rámci programu TA ČR GAMA“ - ke stažení zde.

Kontaktní osoba na CTT

Mgr. Hana Půstová, e-mail: pustova@ctt.muni.cz, tel.: +420 549 49 5896