Výzva pro výzkumná pracoviště MU: finanční podpora – proof of concepts

23. 5. 2014

Centrum pro transfer technologií Masarykovy univerzity vyhlašuje interní výzvu pro podávání žádostí o finanční podporu ověření funkčnosti technologie/produktu (tzv. fáze proof of concept).

Prostředky mohou být poskytnuty na nákup materiálu, externích služeb, případně mezd souvisejících s ověřováním funkčnosti již existujícího výsledku VaV (technologie či produktu) za účelem jeho budoucího využití v praxi.  Podpora je výzkumníkům poskytována z projektu Transfer technologií na Masarykově univerzitě, CZ.1.05/3.1.00/10.0216, formulář žádosti na vyžádání zašle Mgr. Lenka Zemanová, e-mail: zemanova@ctt.muni.cz.  Sběr žádostí probíhá do 15. června 2014.

CTT_H_2L