Foresight a jeho použití v oblasti life sciences

• 8. září 2020
    10:00 – 16:00

Foresight je nástroj umožňující systematické uvažování o možných variantách budoucího vývoje a umožňuje včas vytvářet efektivní budoucí strategie. Svým charakterem foresight představuje nástroj umožňující lepší pochopení komplexních vztahů, které se mohou výrazněji projevit za horizontem běžného plánování. Srdečně zveme na školení, které Vás blíže seznámí s tímto užitečným nástrojem.

Lektoři:

Michal Pazour | vedoucí oddělení strategických studií v Technologickém centru AV ČR.

Aleš Vlk | ředitel neziskového think tanku TERI (TERTIARY EDUCATION & RESEARCH INSTITUTE), ve společnosti alevia má na starosti workshopy a semináře v oblasti rozvoje lidských zdrojů, vzdělávání, spolupráce VŠ s aplikační sférou, technologického transferu, výzkumu a vývoje atd.

Prosíme o registraci do 1. 9. 2020 na e-mailu helanej@sci.muni.cz (Helena Nejezchlebová).

Načítám mapu…

Sdílení události