Business Research Forum 2017

2. 5. 2017

Ukázky aplikovaného výzkumu ze všech devíti fakult spolu s dalšími pracovišti Masarykovy univerzity. Prezentace vědeckých týmů a odborné diskusní sekce na téma spin-off společností a spolupráce s univerzitou. Téměř tři stovky účastníků. Takové bylo Business Research Forum 2017.

BRF2017_1

Největší akce prezentující výsledky vědy a výzkumu na MU představila pestrou paletu možností spolupráce s největší univerzitou na Moravě. Téměř polovinu účastníků tvořili externí návštěvníci z firem, veřejné správy, jiných výzkumných a vzdělávacích institucí nebo zájmových svazů.

Připomeňte si letošní ročník Business Research Fora ve fotografiích a na videu. Obojí najdete na facebookovém profilu Centra pro transfer technologií Masarykovy univerzity. Ke stažení je i katalog služeb a projektů, které nabízí fakulty a další pracoviště Masarykovy univerzity.

Záštitu nad Business Research Forem převzali místopředseda vlády pro vědu, výzkum a inovace Pavel Bělobrádek, hejtman Jihomoravského kraje Bohumil Šimek, primátor statutárního města Brna Petr Vokřál a Svaz průmyslu a dopravy ČR.

BRF2019

Logolink _OPVVV