Nominace na MUNI Innovation Award 2023

Už jen posledních 14 dní můžete nominovat projekty do MUNI Innovation Award 2023, kterou vyhlašuje Centrum pro transfer technologií MU. Vítězové získají finanční odměnu až 1 mil. Kč.

17. 1. 2023

Cílem soutěže je podpořit zaměstnance a studenty Masarykovy univerzity, jejichž výstupy výzkumu či projektu se podařilo úspěšně zavést do praxe, napomohly ke zdokonalení výrobků či služeb nebo jakkoli jinak přispěly ke zvýšení společenské relevance výzkumu Masarykovy univerzity, a to v období od 1. 1. 2021 do 31. 12. 2022.

Ocenění v předchozím ročníku získal např. unikátní́ výzkum v oblasti inhibice kasein kinázy 1, kdy práce týmu PřF vedla k založení univerzitní́ spin-off společnosti CasInvent Pharma, inovační́ počiny v oblasti archeogeofyzikálních metod, dlouhodobý výzkum onemocnění lymeská borelióza a jejího dopadu na společnost, vývoj systému pro detekci různých toxických látek nebo karty BEZRÁKOSKY, které vznikaly jako didaktická pomůcka pro studenty učitelství PdF MU. Kompletní seznam laureátů předchozího ročníku naleznete zde.

V letošním ročníku může získat ocenění MUNI Innovation Award 10 nominovaných, kteří získají až 1 mil. Kč na další rozvoj svého projektu.

Termín podání nominací je do 31. ledna 2023 prostřednictvím následujícího formuláře. Kompletní pravidla a více informací naleznete ZDE. V případě dalších dotazů se obracejte na Jitku Štenclovou (stenclova@ctt.muni.cz).